O firmie

NASZ SUKCES WYRASTA Z DOŚWIADCZENIA Poznaj nas

Nasza działalność

Budner Inwestycje Sp. z o.o. to jedna ze spółek należących do grupy kapitałowej BUDNER, prowadzącej działalność inwestycyjną w sektorze nieruchomości.

Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w branży  i ugruntowany wizerunek sprawdzonego i zaufanego inwestora oraz dewelopera. Wartości, które nas wyróżniają  to: doświadczenie, zaufanie oraz innowacyjne podejście do inwestycji.

Fundamentem naszej pozycji rynkowej  jest bogate doświadczenie,  nasza kadra oraz zaufanie Klientów. Przez lata nasi pracownicy nabywali kompetencje i umiejętności, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi i wykonania inwestycji. Personel Budner Inwestycje Sp. z o.o. wywodzi się z firm, które przez lata działały pod szyldem BUDNER S.A, która po zmianach Akcjonariuszy i Zarządu, została przekształcona w spółkę Fundamental Group S.A

Koncentrujemy się na realizacji projektów mieszkaniowych oraz obiektów handlowo – usługowych na terenie całego kraju.

26 lat na rynku

Zrealizowanych ponad 150 inwestycji

Dlaczego warto nam zaufać?

Działamy na zlecenie inwestorów, ale też kreujemy własne projekty. Rozpoczynamy od wyszukania nieruchomości, którą poddajemy analizie pod kątem możliwości jej zagospodarowania zgodnie z obowiązującym Planem Zagospodarowania Przestrzennego lub zapisami Ustawy o Planowaniu i Zagospodarowaniu Przestrzennym. Po potwierdzeniu zainteresowania lokalizacją przez naszych kontrahentów – potencjalnych inwestorów lub najemców wykonujemy projekt i uzyskujemy pozwolenia na budowę. Równocześnie tworzymy biznesplan i konstrukcję finansowania projektu w oparciu o środki własne lub inwestorów zewnętrznych albo finansowanie bankowe. Po uzyskaniu pozwolenia na budowę, realizujemy projekt we współpracy z wyspecjalizowanymi firmami wykonawczymi.

Wybór wykonawców odbywa się w drodze przetargu spośród wiarygodnych firm posiadających odpowiednie referencje i gwarancje finansowe. Po zakończonej realizacji, obiekt – w zależności od rodzaju projektu – jest przekazywany najemcom lub sprzedawany inwestorowi.

Poznaj naszą historię