sprawdzony i zaufany inwestor oraz deweloper

Budner Inwestycje Sp. z o.o. to jedna ze spółek należących do grupy kapitałowej BUDNER, prowadzącej działalność inwestycyjną w sektorze nieruchomości.  Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w branży  i ugruntowany wizerunek sprawdzonego i zaufanego inwestora oraz dewelopera. Wartości, które nas wyróżniają  to: doświadczenie, zaufanie oraz innowacyjne podejście do inwestycji.

historia
grupy budner

Marek Budner, Prezes Zarządu Budner Inwestycje Sp. z o.o. stworzył i zarządzał przez 25 lat firmą BUDNER S.A., której działalność koncentrowała się na generalnym wykonawstwie robót budowlanych w segmencie mieszkaniowym i usługowo- handlowym. Na bazie potencjału wykonawczego BUDNER S.A. stopniowo powstała grupa firm działających w branży nieruchomości.

Aktualności

Realizacja Inwestycji PKS Białystok

budownictwo
komercyjne

więcej realizacji

Przedstawiamy portfolio inwestycji w sektorze handlowo-usługowym, zrealizowanych przez nasz zespół w okresie pracy dla Budner S.A. oraz Budner Investment sp. z o. o.

najnowsza realizacja:

Galeria Modo, Warszawa

budownictwo
mieszkaniowe

więcej realizacji

Przedstawiamy portfolio inwestycji wchodzących w skład sektora budownictwa mieszkaniowego, zrealizowanych przez pracowników naszej firmy w okresie, gdy pracowali na rzecz spółki BUDNER S.A. (do 2015 roku), oraz w ramach obecnej organizacji.

najnowsza realizacja:

Słoneczne Wzgórza, Gdańsk logo Słoneczne Wzgórza Gdańsk
Słoneczne Wzgórza Gdańsk

finansowanie
inwestycji

Projekty Budner Inwestycje obejmują pracę nad pozyskaniem terenu, uzyskaniem pozwolenia na budowę i wybudowaniem obiektu, czyli stroną techniczno-budowlaną, a także nad przygotowaniem biznesplanów i finansowaniem inwestycji. Przy tworzeniu konstrukcji finansowych opieramy się na różnych strukturach finansowania inwestycji: w oparciu o środki własne lub kredyty bankowe, a także zakładamy spółki celowe z naszymi partnerami bądź pracujemy z inwestorami indywidulanymi i funduszami inwestycyjnymi.

jesteśmy zainteresowani kupnem gruntów

Wiemy, jak istotny dla sukcesu inwestycji jest wybór odpowiednio atrakcyjnej lokalizacji. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze inwestycje w jak najwyższym stopniu odpowiadały potrzebom przyszłych użytkowników. Dbamy o zachowanie odpowiedniej jakości realizacji oraz obsługi, która od lat jest wizytówką grupy BUDNER.